Відгуки про компанію магазин "топ-малюк"
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олеся П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Светлана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євгеній П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Инна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за наколінники для доньки! Приємна ціна та якість! Сплутали колір одної пари наколінникіа та, на щастя, для нас це не критично)
