Відгуки про компанію магазин "топ-малюк"
- Анастасия С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Станислав Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександра П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко відправили, все добре
- Наталія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ганна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна К.
Не на 100% задоволена товаром. Нажаль він трішки протікає, постійно треба в пакетик ставити пісуар щоб не була мокра сумка
- Олександр Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре
- Мирослава С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
