Отзывы о компании магазин "топ-малыш"
- Іван Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Пасічник О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Роман К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алла Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Максим М.
- Оксана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня. Замовлення отримала, з ним все добре. Все як описано, ціна співпавдає, в цілому часе замовленням задоволена.
А от продавцем не дуже, бо при підтвердженні замовлення у вайбер і на моє питання продавець не відповів, а просто поставив сердечко і відправив замовлення.
Тому: товар рекомендую, продавця - ні, бо ваше питання може так і залишитись без відповіді...
